ADLATUS

čistiace roboty

ADLATUS ROBOTY

ADLATUS Robotics vyvíja, vyrába a distribuuje čistiace roboty, poskytuje kompletné servisné a poradenské portfólio spolu so zaškolením personálu a konštantnej pomoci pre našich klientov

ADLATUS  V AKCII NA PARKOVISKÁCH A VSTUPNÝCH HALÁCH

Pre stroje Adlatus je čistenie definovaných ciest na parkoviskách a vstupných halách bezproblémová činnosť. Pomocou jednoduchej definície vymedzených zón zostane robot vždy mimo rizikových priestorov pre zabezpečenie maximálnej ochrany majetku a samotného prístroja. 

Aplikácia plánovača trás môže byť prispôsobená na mieru individuálnym požiadavkám klienta.

ADLATUS  V AKCII V LETISKOVEJ HALE A ŠPEDIČNÝCH HALÁCH A SKLADOCH

Letiská a letiskové haly:
Rozsiahle a rozvetvené terminály sú nočnou morou upratovacích čát. ADLATUS CR700 môže byť efektívne a ekonomické riešenie pre čistenie rozsiahlych plôch. Paralelné fungovanie viacerých robotov zabezpečí čisté priestory bez nasadenia množstva ľudí s možnosťou častejšieho čistenia v závislosti od množstva pasažierov prechádzajúcich letiskami. 

Logisitka a špedičné haly:
Definujte miesta, rozkreslite priestor a naučte ADLATUS kde má a ako často čistit. Dosť bolo špinavým chodbám. Robotovi zadefinujete pravidlá a o zvyšok sa nemusíte starať. Vylúčené zóny ochránia vaše skladové systémy a tovar, s dokonale čistým okolím. 

ADLATUS  AUTONÓMNA SERVISNÁ STANICA

A čo keď sa ADLATUS vybije? Pri nižšom stave batérie alebo plnej nádrži odpadovej vody sa robot automaticky vracia do servisnej stanice, kde vypustí odpadovú vodu, doplní čistú vodu a dobije zásoby energie. Plne autonómny robot si nevyžaduje žiadnu pozornosť.

SK Showroom:
SysTech Group s.r.o.
Brnianska H1/712
Trenčín 911 01
Slovensko
 
CZ Prevádzka:
Řípská 960/9a
Modul: No.: 2, building no.:4
Brno Slatina 627 00
Czech Republic